Wkładka elektroniczna DOM TAPKEY BOX
  • Wkładka elektroniczna DOM TAPKEY BOX
  • Wkładka elektroniczna DOM TAPKEY BOX
  • Wkładka elektroniczna DOM TAPKEY BOX

Wkładka elektroniczna DOM TAPKEY BOX

1 314,28 zł
1 314,28 zł Netto

DOM Tapkey to rewolucyjny sposób zamykania i otwierania drzwi do Twego domu lub biura. Po prostu przystaw smartfon do wkładki i otwarte.

Nasz cyfrowy system zamykania, pozwala zarządzać kontrolą dostępu a tym samym, za pośrednictwem łatwej do użycia aplikacji Tapkey, bezpieczeństwem Twojego domu czy biura. Nieważne czy jesteś w pracy, na spotkaniu czy gdziekolwiek indziej, możesz dodawać i wycofywać użytkowników (smartfony lub transpondery) na Twoim smartfonie kiedykolwiek chcesz. Odkryj innowacyjne rozwiązanie plug-and-play dla wszystkich Twoich potrzeb bezpieczeństwa. Z DOM Tapkey, wszystko pozostaje pod kontrolą na każdym kroku

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZEGO PORADNIKA FILMOWEGO :

 

Rozmiar wkładki
Ilość
dostępny - wysyłka do Ciebie 7 dni

 

 

Aplikacja Tapkey

Aplikacja DOM Tapkey z przejrzystym interfejsem pozwala zarządzać dostępem i bezpieczeństwem z dowolnego miejsca na ziemi. Twórz klucze do smartfonów, zarządzaj uprawnieniami i przeglądaj wydarzenia.
 

Maksimum bezpieczeństwa

Wszystkie cyfrowe wkładki bębenkowe cechuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Szyfrowanie "end-to-end" i zastosowanie technologii NFC - Near Field Communication - oraz niewielka odległość między nośnikiem blokującym a urządzeniem blokującym zapobiega włamaniom do systemu.
 

Troska i bezpieczeństwo

DOM Tapkey oferuje szeroką gamę cyfrowych wkładek, klamek i kłódek dla Twojego bezpieczeństwa. Opracowaliśmy nawet aplikacje antypaniczne do wyjść awaryjnych i wkładki do samozamykania drzwi w domu.
 

Pod kontrolą

Autoryzuj dowolnego użytkownika, z dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu na świecie, korzystając z identyfikatora Tapkey lub Google ID. Masz kontrolę nad tym, kto ma dostęp.
3-2-9755

Opis

sposób sterowania
telefon Smartfon, brelok, karta

Pliki do pobrania

Katalog DOM TAPKEY pl

Pliki do pobrania (6.39M)

14 innych produktów w tej samej kategori