KLAMKI CONVEX

Klamki CONVEX DESIGN - ekskluzywne klamki prosto z Grecji!

PROJEKTANCI KOLEKCJI CONVEX DESIGN

YIANIS GHIKAS

Yianis Ghikas urodził się w Atenach w Grecji. Jego wykształcenie łączy informatykę i wzornictwo. Yianis wykorzystuje funkcjonalność, jako ostateczny cel jego projektów, badając potencjalne reakcje emocjonalne jakie mogą generować. Widzi projekt jako proces zaspokojenia zarówno materialnych i niematerialnych potrzeb.

W 2009 roku, jego krzesło w stylu monarchistycznym, wyprodukowane przez belgijską firmę FELD, otrzymało nagrodę „The Red Dot Design Award”.

 

SOTIRIS LAZOU

urodzony w Atenach w 1965 roku. Sotiris Lazou studiował projektowanie wnętrz w Technological Educational Institution w Atenach i wzornictwo przemysłowe w Mediolanie na słynnej Akademii DOMUS pod nadzorem profesorów Andrea Branzi, Isao Hosoe i Ezio Manzini. Projekty Sotirisa otrzymały międzynarodowe uznanie. Jego stół „Cosmos” zdobył w 2008 roku nagrodę „Good Design Award”. Był on również nominowany w 2010 roku do „Designpreis Deutschland” (Nagrody Wzornictwa) w Niemczech.

 

YANNIS GEORGARAS

urodzony w Atenach w 1973 roku. Yanis Georgaras studiował wzornictwo przemysłowe w AKTO School of Applied Arts, i kontynuował na Middlesex University w Londynie . Projektuje oryginalne obiekty dla Greckich firm i organizacji. Od 2003 do 2009 roku brał udział w międzynarodowych wystawach IMM Cologne oraz DESTE Foundation w 2005 roku.

W 2008 roku jego krzesło „TETRA”, wyprodukowane przez Grecką firmę VARANGIS, otrzymało nagrodę „The Red Dot Design Award”.

 

 

Christina Perdikaki

urodzona w 1980 roku Christina Perdikaki studiowała architekturę na Universitatea de Architectura si Urbanism 'Ion Mincu' w Bukareszcie , a także wzornictwo przemysłowe na Scuola Politecnica di design SPD, w Mediolanie. Łączenie przez nią jej twórczej umiejętności z nowoczesną technologią, pozwala stworzyć dowolną formę innowacyjnego projektowania koncentrującą się na meblach i sprzętach gospodarstwa domowego. Na wystawie LED (Lighting Exhibition Design), która odbyła się w Mediolanie w 2009 roku, w kategorii projekt, zdobyła nagrodę „The Ride it to Light”.

 

KLAMKI CONVEX